KOMPETENCJE

przejdź do Moja Oferta

Kwalifikacje

Od 7 lat uzupełniam doświadczenie wykształceniem, które pozwala mi asekurować i wspierać przechodzenie zmiany innym. Ukończyłam roczne szkolenie z terapii uzależnień, podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji i Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Obecnie w zakładzie psychologii zdrowia tej uczelni piszę swoją drugą pracę magisterską. Sympatyzuję z International Coach Federation.

 

Doświadczenie pomocowe

Mam 5-letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od nikotyny. W tym czasie pracowałam z około 300 osobami, spośród których ponad 40% do dziś nie pali. Między 2013 a 2015 rokiem byłam szefem merytorycznym Kliniki i Ośrodka Badań nad Nikotynizmem Free Forever w Warszawie.

Od 4 lat prowadzę procesy coachingowe dla biznesu i osób prywatnych w proporcjach 1/4. W czasach, w których oferta coachingowa przygniata swoją dostępnością i nie zawsze dobrą jakością, oferuję coaching dość ortodoksyjny, w którym nie ma miejsca na konsultacje, doradzanie, ani elementy psychoterapii. Tym, co wyróżnia moje sesje jest umiejętność tworzenia przestrzeni między mną a klientem, w której potrafi on uzyskać jasność tego, czego chce i samodzielnie dojść do odpowiedzi na swoje pytania.

Moją specjalizacją uniwersytecką jest psychologia zdrowia. Badam m.in. stres i wpływ psychologii pozytywnej na dobrostan. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami w procesie in vitro, także z decydującymi się na adopcje genetyczne.

Zasady i możliwości

* Polskie Towarzystwo Psychologiczne jest zaawansowane w pracach nad określeniem standardów pracy polskich psychologów, psychoterapeutów oraz coachów przez komunikatory internetowe.

* Pracuję po polsku i angielsku.

* Spotkania na żywo prowadzę w: Warszawie, Trieście, Wenecji, Mediolanie i Lublanie.

* Możliwość pracy online zmniejszyła kulę ziemską do rozmiarów piłeczki tenisowej, więc niezależnie od tego gdzie mieszkasz, możemy się porozumieć. Warunkiem współpracy jest zadbanie o bardzo dobrą jakość połączenia internetowego oraz ciche i odosobnione warunki do przeprowadzenia sesji.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

wirtualny sekretariat: +48 662 780 280

domierzejewska@gmail.com